Riddick
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Alianční fórum
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Aliance SGC-P

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Essender
Anonymní




Aliance SGC-P Empty
PříspěvekPředmět: Aliance SGC-P   Aliance SGC-P Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 1:24 pm

Pokud by na vás opakovaně útočili (hlavně bezdůvodně - to znamená že nemáte žádně suroviny) lidi z aliance jménem SGC-P tak to sem napište.Měl jsem s nima menší rozepři jednoho jsem sestřelil a druhej, nevim jestli z pomsty se o me rozmlatil.Takže kdyby něco dejte vědět a já se to pokusim diplomaticky vyřešit.
Návrat nahoru Goto down
Sindrian
Admin
Sindrian


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 04. 09. 09
Age : 42
Location : Andromeda

Aliance SGC-P Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance SGC-P   Aliance SGC-P Icon_minitimeSun Sep 06, 2009 2:14 pm

Diplomaticky? Takže budou nějaký utržený nohy, zlomený ruce, vypíchlý voči a tak? Miluju diplomacii Smile
Návrat nahoru Goto down
Essender
Anonymní




Aliance SGC-P Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance SGC-P   Aliance SGC-P Icon_minitimeSun Sep 06, 2009 4:57 pm

No nějak tak Wink přece se nebudem bát první aliance na Andromedě Smile Zvlášt když jsou to takové pěkné cíle.
Návrat nahoru Goto down
vaca55
Člen aliance
vaca55


Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 01. 09. 09

Aliance SGC-P Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance SGC-P   Aliance SGC-P Icon_minitimeMon Sep 07, 2009 3:08 pm

Návrat nahoru Goto down
https://aliriddick.forumczech.com
Sindrian
Admin
Sindrian


Poèet pøíspìvkù : 76
Join date : 04. 09. 09
Age : 42
Location : Andromeda

Aliance SGC-P Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance SGC-P   Aliance SGC-P Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 10:19 pm

Tak už je nám to všem jasné, podle toho videa by to měl být krásný boj, ale oni jsou to spíš pěkný farmičky Very Happy

-LOCK
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Aliance SGC-P Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliance SGC-P   Aliance SGC-P Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Aliance SGC-P
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Riddick :: Diplomacie-
Přejdi na: